Luettelonumero 51277319
Varaosanumero 51277319
Valmistaja Herth+Buss Elparts 
EAN-koodit 4026736444570
Takuu 12 kuukautta
32,45 €ALV mukaanluettuna
25,86 €ALV poisluettuna
Asennuspuoli Sisäilmapuhaltimen ja esivastuksen välissä
Valmistaja rajaus Alfa Romeo
Valmistaja rajaus Renault
Pistokoskettimien lukumäärä 2 -napaa
Lisätarvike/lisätieto Lattapistokehylsykotelot
Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 johdolla
Kaapelipoikkipinta-ala 4 mm²
Kaapelinmitta 150 mm
Johdineristemateriaali Silikoni
Lämpötila-alue alkaen −25 °C
Lämpötila-alue korkeintaan +140 °C
Alkup.no:lle 52410903
Alkup.no:lle 5241090
Alkup.no:lle 52412557
Alkup.no:lle 60779301
Alkup.no:lle 7701207453
Alkup.no:lle 77363393
Alkup.no:lle 7701206541
Liitinkotelotyyppi Kosketinhylsykotelo

OEM-numerot Alkuperäinen laitevalmistaja

ALFA ROMEO

FIAT

LANCIA