Luettelonumero 51277283
Varaosanumero 51277283
Valmistaja Herth+Buss Elparts 
EAN-koodit 4026736426057
Takuu 12 kuukautta
48,10 €ALV mukaanluettuna
38,33 €ALV poisluettuna
Asennuspuoli Sisäilmapuhaltimen ja esivastuksen välissä
Valmistaja rajaus Alfa Romeo
Valmistaja rajaus Fiat
Valmistaja rajaus Iveco
Valmistaja rajaus Lancia
Pistokoskettimien lukumäärä 5 -napaa
Kaapelinmitta 150 mm
Lisätarvike/lisätieto Lattapistokehylsykotelot
Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 johdolla
Kaapelipoikkipinta-ala alkaen 2,5 mm²
Kaapelipoikkipinta-ala enintään 4 mm²
Lämpötila-alue alkaen −25 °C
Lämpötila-alue korkeintaan +140 °C
Johdineristemateriaali Silikoni
Alkup.no:lle 500326616
Alkup.no:lle 13248240
Alkup.no:lle 13480494
Alkup.no:lle 46723713
Alkup.no:lle 6845796
Alkup.no:lle 77362439
Alkup.no:lle 77364374
Alkup.no:lle 77364714
Alkup.no:lle 77366027
Alkup.no:lle 77366210
Liitinkotelotyyppi Kosketinhylsykotelo
SVHC SVHC.aineita ei löydy!

OEM-numerot Alkuperäinen laitevalmistaja